Půjčovna vozů

Porouchalo se vám auto, a tak za něj hledáte dočasnou náhradu? Nemusíte rušit služební cesty ani dovolené. Zůstaňte mobilní i během doby, kdy je vaše vozidlo v opravě. Nabízíme vám cenově výhodný pronájem vozů Škoda Felicia Combi 1.6 MPI nebo Škoda Octavia Combi 1.9 TDI.

Ceník

  • Škoda Felicia Combi 1.6 MPI: 500 Kč / den (bez DPH)
  • Škoda Octavia Combi 1.9 TDI: 1 000 Kč / den (bez DPH)

Standardně je v ceně započítáno 100 km jízdy na den. Po jejich překročení účtujeme 2,5 Kč / den (bez DPH). Výše uvedené ceny zahrnují havarijní pojištění, dálniční poplatky po ČR a pojištění odpovědnosti za škodu (povinné ručení).

Vybavení a spolehlivost

Naše vozy mají kompletní povinnou výbavu a obutí dle aktuálního období. Navíc kontrolujeme jejich technický stav mnohem častěji než u běžných automobilů. Můžete se tak spolehnout, že vás bezpečně a pohodlně zavezou do cíle každé vaší cesty.

Jak na to?

Stačí si vybrat, který z následujících vozů chcete řídit. Pro jeho zapůjčení budete potřebovat pouze řidičský průkaz, občanský průkaz (podnikatelé také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku) a vratnou zálohu 10 000 Kč.

Škoda Felicia Combi 1.6 MPI
Palivo benzín
Max. rychlost 170 km/h
Převodovka manuální
Počet rychlostí 5
Zavazadlový prostor 447 l
Spotřeba 6 l / 100 km
Výbava: tažné zařízení, ALU kola, servořízení, rádio, centrální zamykání
Škoda Octavia Combi 1.9 TDI
Palivo nafta
Max. rychlost 176 km/h
Převodovka manuální
Počet rychlostí 5
Zavazadlový prostor 448 l
Spotřeba 5.9 l / 100 km
Výbava: klimatizace, elektronicky ovládaná okna,tempomat, tažné zařízení, rádio a přehrávač CD/MP3, denní svícení, 2× airbag, protisluneční fólie, elektronická uzávěrka diferenciálu, ALU kola, centrální zamykání, alarm

Máte zájem o půjčení vozu?

Zavolejte nám na 608 303 236 či 721 447 884.

Další služby