Autoservis

Pomáháme vám udržovat osobní i lehká užitková vozidla v perfektním stavu. Jsme moderní pražský autoservis otevřený každý pracovní den od 8.00 do 17.00. Drobné opravy stíháme na počkání, běžné práce provádíme v rozmezí tří až sedmi dnů.

Patříme mezi nezávislé autoservisy – dle zákona můžeme opravovat i automobily, které jsou ještě v záruční době. V tomto případě záruka samozřejmě nezaniká.

O co se postaráme?

K nejžádanějším službám našeho autoservisu rovněž patří: výměna provozních kapalin, diagnostika řídicích jednotek, příprava a provedení technické kontroly včetně měření emisí, pravidelné servisní prohlídky, mytí a čištění vozidel, opravy autodílů a klempířské/lakýrnické práce.

Správa firemního vozového parku

Jak mít s údržbou vozového parku jen minimum starostí? Všem podnikatelům nabízíme individuální program, který zahrnuje komplexní péči o firemní auta. Jinak řečeno se postaráme, aby vaši zaměstnanci měli neustále k dispozici spolehlivé a reprezentativní vozy.

  • Platba na fakturu
  • Kompletní servis na jednom místě
  • Individuální přístup

Jak pokračovat?

Potřebujete rychle a dobře opravit automobil? Máte zájem o celkovou servisní prohlídku? Domluvte si s námi přesný termín, kdy se vám budeme věnovat.

Vaše dotazy a objednávky přijímáme na telefonech
608 303 236 nebo 721 447 884.